SEO PASLAUGOS

SEO paslaugos - kažkada buvęs tik interneto svetainių pritaikymo paieškos varikliams terminas, tobulėjant Google ir kitų paieškos sistemų variklių darbui, nuolat plečiasi, pamažu apimdamas visą marketingo sąvoką.

SEO (Search engine optimization)

Vidinis SEO

Vidinis SEO - tai būtent tai, ką dauguma įsivaizduoja, girdėdami SEO paslaugos terminą. Ir nors šiai dienai, norint  iškilti į Googe top'us šios SEO dalies toli gražu neužtenka, vis dėlto ji tiesiog būtina ir privaloma: be vidinio SEO interneto svetainė, galima sakyti, neegzistuoja.

Vidinio SEO paslaugos, kurias atliekame:

- SEO auditas: atliekame išsamią interneto svetainės SEO analizę, taip nustatydami, kokios SEO paslaugos reikalingos, norint pagerinti svetainės veikimą ir prisitaikymą prie paieškų sistemų.

- Raktinių žodžių tyrimas: išsiaiškiname, kokie raktiniai žodžiai populiariausi, pagal kuriuos bus atliekamos SEO paslaugos.

- Meta įrašai: sutvarkome visus meta įrašus, kad užtikrintume idealų prisitaikymą paieškų sistemų.

Tekstai: tai viena svarbiausių SEO paslaugos dalių, kuri kartais nepagrįstai nuvertinama. Parengiame, sutvarkome tekstus, pagal visas paieškų sistemų rekomendacijas.

- Nuotraukos: pakoreguojame nuotraukų dydžius, ir pavadinimus, taip užtikrindami greitesnį interneto svetainės veikimą ir "atpažinimą" paieškų sistemose.

SEM (Search engine marketing)

Išorinis SEO

Išorinis SEO - tai begalės skirtingų priemonių visuma, pritaikoma individualiai prie kiekvieno verslo specifikos. Išorinės SEO paslaugos, dar kitaip vadinamos SEM, - tikro meistriškumo reikalaujantis darbas, kuriam įgyvendinti tenka pasitelkti daugumą įprasto marketingo priemonių.

Išorinio SEO paslaugos, kurias atliekame:

- Nuorodų kūrimas e-nuorodų kataloguose.

- Maketų ir tekstų kūrimas bei talpinimas skelbimų puslapiuose.

-  SEO straipsnių kūrimas ir talpinimas.

- Straipsnių populiariausiems šalies portalas kūrimas. Tai vienas svarbiausių ir didelį teigiamą poveikį svetainių lankomumo didinimui darančių veiksnių.

- Begalė kitų priemonių, tokių kaip pranešimai spaudai, e-knygos, apklausų formos ir t.t., kurios pasirenkamos priklausomai nuo poreikio, verslo specifikos ir pageidavimų.

- Socialinių tinklų panaudojimas SEO marketinge.

Čia išvardintos tik pagrindinės priemonės, kurias rekomenduojame, siekiant iškelti svetaines į Google Top'us, todėl dažnai tenka plėsti šį sąrašą, kad užtikrintume greitesnį rezultatą. Priklausomai nuo svetainės pozicionavimo, konkurencinės aplinkos ir kitų kriterijų, priemones parenkame ir pritaikome individualiai kiekvienam verslui.